Forum LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lietuviskas Forumas
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Ieškoti
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Nibiru planeta 2012
Gyvunu nuotykai Empty18/03/11, 04:19 pm by urbanLT

» Youtube Vaizdo kokybes gerinimas
Gyvunu nuotykai Empty01/07/08, 09:00 am by Laimux

» Nick
Gyvunu nuotykai Empty12/06/08, 05:24 pm by Laimux

» Anekdotu cempionatas!
Gyvunu nuotykai Empty11/06/08, 02:55 pm by Laimux

» Stiprus Kokteiliai
Gyvunu nuotykai Empty07/06/08, 09:41 pm by Mini-Me

Navigation
 Portal
 Pagrindinis puslapis
 Narių sąrašas
 Aprašymas
 DUK
 Ieškoti
Forumas
Affiliates
free forum

 

 Gyvunu nuotykai

Go down 
+2
meelda
Laimux
6 posters

Kieno istorija idomesne?
Mini-Me
Gyvunu nuotykai I_vote_lcap20%Gyvunu nuotykai I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Pankis Of Versia
Gyvunu nuotykai I_vote_lcap20%Gyvunu nuotykai I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
meelda
Gyvunu nuotykai I_vote_lcap60%Gyvunu nuotykai I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
Iš viso balsų : 5
 
Poll closed

AutoriusPranešimas
Laimux
Administratorius
Administratorius
Laimux


Male
Pranešimų skaičius : 212
Age : 30
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-04-13

Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty17/05/08, 07:14 pm

Rasykit savo gyvunu idomias ar juokingas istorijas!
Pasidalinkite gyvunu teikiamu dziaugsmu su visais!


Paskutinį kartą redagavo Laimux, 22/05/08, 03:01 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://forumlt.forumlt.com
meelda
Naujokas
Naujokas
meelda


Female
Pranešimų skaičius : 28
Age : 29
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-05-15

Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty18/05/08, 10:52 am

kiek istorijų galima dėt? Very Happy
Atgal į viršų Go down
Laimux
Administratorius
Administratorius
Laimux


Male
Pranešimų skaičius : 212
Age : 30
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-04-13

Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty18/05/08, 04:07 pm

1 nes manau ir tiek gana
Atgal į viršų Go down
https://forumlt.forumlt.com
Mini-Me
Pradedantysis
Pradedantysis
Mini-Me


Female
Pranešimų skaičius : 87
Age : 31
Registration date : 2008-04-29

Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty18/05/08, 06:33 pm

Na aš parašysiu. Na nors su mano peliuku nėra labai daug ten juokingų nutikę, bet papasakosiu trumpai apie tai, kad vis dėl to džiausgiusoi, kad jį turiu ;]


Buvo viena vasaros diena. Vaikštinėjau su drauge po parduotuves ir ugalvojomužeiti į gyvūnų parduotuvę. Buvo daug įvairiausių gyvūnų, bet vieni man labai išssikyrė iš kitų. Tai buvo mongolijos smiltpelės. Jos žvilgsnis buvo labai gilus. Be to, kad ir kur nueitum, vis tiek atrodo, kad ji tave stebi.
Parėjusi namo daug galvojau apie peliuką. Prieš miegą pagalvodavau: ,O kodėl mes negalim namuose turėti kokio nors augintinio?". Galiausiai mamos išdrįsau ir paprašiau. Iš pradžių mama nenorėjo, bet aš vis tiek buvau daug labiau užsispyrusi, kol galiausiai man ją pavyko įtikinti.
Rugsėjo 6 dieną nuėjau pirkti peliuko. Ėjau kartu su drauge. Namie buvo nupirktas narvelis. parsinešusi namo iš pradžių labai bijojau jį paimti į rankas, nes man vis atrodė, kad aš jį sutraiškysiu. Po kelių dienų jau pripratau laikyti jį rankose. Vis dėlto man jo akys atrodė labai gražios. Stengiausi, kad jam nieko netrūktų.
Po kelių dienų Džinas išgraužė skylę savo narvelyje, nes jo pagrindas buvo plastinikis. Ir ,žinoma, jis pabėgo. Atėjau per ilgąją pertrauką namo, o jo narvelis tuščias. Prisimenu puoliau jo ieškoti, bet niekur neradau. Teko net vėluot į matematikos pamoką. Taigi, teko tą vargšiuką uždaryt vonioje. Jam teko tupėti kibire. Na, o paskui su mama nupirkom jam stiklinį narvelį - terariumą. Žinau, kad jis dabar ten labai laimingas ;].
Iki šiol jis gyvena su mumis ir jis turi labai daug pravardžių pvz.: ,,Džindžeris" arba ,,tinginiukiu". Na, bet šiaip esu labai laiminga, kad turiu tokį padarą ;]
Atgal į viršų Go down
http://www.boruziukas.forumup.lt
Pankis Of Persia
Pradedantysis
Pradedantysis
Pankis Of Persia


Male
Pranešimų skaičius : 71
Age : 30
Registration date : 2008-04-16

Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty20/05/08, 04:00 pm

Viena vasaros diena as buwau lauke ir meciau i kasi. Priejo prie manes suo, matosi kad naminis susukuotas. As metau toliau. Tas man pradeda neskaudziai kandzioti i ranka. As pagalwojau : Nju wiskas uzpiso. Paleidau sawo kate(siamo) is namu ir ji uzpjowe ta suni, o suo ir nubego cypdamas. Tada pasakiau gera katyte, gera Laughing
Atgal į viršų Go down
Laimux
Administratorius
Administratorius
Laimux


Male
Pranešimų skaičius : 212
Age : 30
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-04-13

Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty20/05/08, 04:35 pm

Dalyviu istorijos bus priimamos iki 06.23 1h
Atgal į viršų Go down
https://forumlt.forumlt.com
meelda
Naujokas
Naujokas
meelda


Female
Pranešimų skaičius : 28
Age : 29
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-05-15

Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty21/05/08, 07:29 pm

Grįžau namo po nakvynės pas draugę- buvau labai susižavėjusi jos auginamu augintiniu- jūrų kiaulyte.Ilgai ir nuobodžiai zirziau mamai, kad noriu jūrų kiaulytės...Dėja mano mama labai bijojo žiurkių, pelių ir kitų padarėlių panašių i žiurkes....Galiausiai iki gimtadienio likus 4 dienoms mama sakė, kad važiuojam į turgų reikia nupirkti daržovių- važiuoti nenorėjau, bet mama mane privertė....Turguje buvau labai pikta, nes visai nenorėjau ten būti...kaip bebūtų keista, bet mama nuėjo į gyvūnų skyrių...Nuėjom prie graužikų ten buvo 5 jūrų kiaulytės mama liepė rinktis....Labai norėjau, kad būtų mergaitė, pardavėjas apžiūrėjas visas jūrų kiaulytes pasakė kad yra tik viena.ji buvo gražios kreminės spalvos su keleta baltų plėmų ir juodu šonu....Meilė iš pirmo žvilgsnio....Ji buvo labai baikšti ir kaulėta....Paprašėm, kad sukomplektuootų narvą ir grįžom namo....Visą dieną pražiūrėjau i savo naująją augintinę.....
Praėjo nepilni du mėnesiai- Kalėdos visa šeima atšventėm...gruodžio 26dieną visi išvažiavo namo....Per kalėdas apžiūrinėdami jūrų kiaulytę visi ja didžiavomės- ji buvo stora, riebi....Kitą dieną apie 13h grįžo tėtis ir sesė namo pietauti...kai grįžau į antrą aukštą nuėjau pakeisti savo jūros kiaulytei vandenį,tada sugalvojau įpilti dar maisto.Įkišus ranką mano jūros kiaulytė pasibaidė ir nubėgo į narvelį, o jai nubėgus liko 2 gražūs jūros kiauliukai- naujagimiai vos keletos minučių dar pilnai net nenulaižyti.
Tai buvo pavėlavęs kalėdų stebuklas, nes jūros kiaulyte niekada nebuvau leidus pas kiauliną.
Atgal į viršų Go down
Laimux
Administratorius
Administratorius
Laimux


Male
Pranešimų skaičius : 212
Age : 30
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-04-13

Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty22/05/08, 03:00 pm

gerai daba pradesime balsavima jis truks iki rytojaus 16h
Atgal į viršų Go down
https://forumlt.forumlt.com
Pankis Of Persia
Pradedantysis
Pradedantysis
Pankis Of Persia


Male
Pranešimų skaičius : 71
Age : 30
Registration date : 2008-04-16

Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty22/05/08, 03:15 pm

uz Mini-Me!!! Smile
Atgal į viršų Go down
The Wolf
Naujokas
Naujokas
The Wolf


Male
Pranešimų skaičius : 20
Age : 32
Registration date : 2008-05-09

Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty22/05/08, 03:19 pm

as uz Panki!
Atgal į viršų Go down
Reborn
Naujokas
Naujokas
Reborn


Male
Pranešimų skaičius : 32
Registration date : 2008-04-16

Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty23/05/08, 07:43 am

man meelda labiausiai patiko Very Happy
Atgal į viršų Go down
Laimux
Administratorius
Administratorius
Laimux


Male
Pranešimų skaičius : 212
Age : 30
Miestas : vilnius
Registration date : 2008-04-13

Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty23/05/08, 03:09 pm

Konkursas baiges o laimejo meelda! Sveikiname!
Atgal į viršų Go down
https://forumlt.forumlt.com
Sponsored content





Gyvunu nuotykai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvunu nuotykai   Gyvunu nuotykai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Gyvunu nuotykai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forum LT-
Pereiti į: